
Промисловий вентилятор AirRoxy aRil
17 648 ₴
- В наличии
- Код: 01-149
+380 (67) 764-11-47
Поставка и монтажУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ПРОМИСЛОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР aRil
Канальний вентилятор aRil використовується для нагнітання та витяжки повітря у вентиляційних каналах. Канальні вентилятори є ідеальним рішенням для витяжки повітря у ванних кімнатах та інших приміщеннях. Невеликі розміри вентиляторів полегшують установку у важкодоступних місцях, де простір обмежений.
Розміри

Повітряний потік

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AirRoxy |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ø | Ø 310* |
| Вес | 10.5kg |
| Код | 01-149 |
| Повний тиск | 175/360 Pa |
| Повітряні витрати | 1680/2220 м³/год. |
| Мощность двигателя | 200/290W |
| Розміри (мм) (A, B, C, D, E, F) | 440/305/290/330/220/270 |
| Уровень звукового давления | 180/360 dB |
| Частота напруги | 220-240V, 50Hz |
- Цена: 17 648 ₴








